trgsaglik.com

Hakkımızda

Güven Holding çatısı altında TRG sağlık grup şirketleri, TRG Uluslararası Sağlık Hizmetleri Ankara, İstanbul merkez ofisleri ile Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerine başlamıştır. TRG Grup Sağlık çatısı altında kendi hastanelerimiz, anlaşmalı hastanelerimiz, kendi laboratuvarlarımız, anlaşmalı laboratuvarlarımız ve bunun dışında yurt dışı ofislerimiz ile dünyada ve Türkiye’ de Kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti sunmaktadır. TRG Sağlık A.Ş. olarak, bugün ve gelecekte her birey için güvenilir, hızlı ve kişiye özel sağlık hizmeti sunmak önceliğimiz. Dünyaya karşı sorumluluk sahibi olmamız ve insanlık için iyi olacak her adımı atmaktaki cesaretimiz, güvenilir olmamızın temellerini oluşturuyor.

Bugün olduğu gibi, yarın da insanlık için çalışmaya devam edeceğiz.

TRG olarak kişiye özel sağlık hizmetlerinde konfor ve güven sağlıyoruz. Dünya’nın her yerinde kişiye özel sağlık hizmetlerinde akla ilk gelen firma olmak istiyoruz.

Cesuruz;

Dilimiz, rengimiz, inancımız farklı olsa da tüm insanlık için sağlık yatırımları yapmaya cesaretle devam ediyoruz.

Sorumluluk sahibiyiz;

İnsanlık için çalışırken, güven duygusu ile doğaya ve tüm canlılara karşı sorumlu olduğumuzu unutmadan, sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.

Güveniliriz;

Tutku ve cesaretle çalışmaya devam ederken insanlığın bize duyduğu güveni geleceğe taşımak için mücadele ediyoruz.